Program

Nie tylko warunki mieszkaniowe są w Dworku Seniora na najwyższym poziomie. To samo można powiedzieć o opiece. Nad podopiecznymi całą dobę czuwają wykwalifikowane, indywidualnie podchodzące do każdego pensjonariusza pielęgniarki. Pomagają nie tylko przy prostych czynnościach medycznych, ale także w razie potrzeby także przy myciu się, kąpaniu, spożywaniu posiłków, utrzymywaniu bieżącej czystości w pokoju, dozowaniu lekarstw czy zapobieganiu powstawania odleżyn. Jeżeli któryś z seniorów wymaga bardziej skomplikowanych zabiegów lub indywidualnej opieki zapewnimy mu ją na profesjonalnym poziomie.

Współpracujemy z licznymi placówkami o podobnym profilu działalności w całej Polsce. Wymieniamy się doświadczeniami oraz wspólnie staramy się jeszcze bardziej podnosić poziom świadczonych usług. Zaprzyjaźniony z nami dom spokojnej starości udostępnił nam swój autorski program pracy z pacjentami, dzięki czemu czerpiemy wiele pożytecznej wiedzy z doświadczeń najlepszych.

Dodatkowo w zakres świadczonych przez nas usług wchodzą masaże lecznicze, terapie, zajęcia rehabilitacyjne. Trzy raz w tygodniu Pensjonat jest odwiedzany przez lekarza internistę, a raz w tygodniu przez psychologa. Lekarze o innych specjalizacjach są natychmiastowo sprowadzani do konkretnych przypadków. W razie nagłego pogorszenia się stanu zdrowia któregoś z podopiecznych możemy natychmiast przetransportować go do znajdującego się zaledwie pięć kilometrów dalej szpitala.